İnci Estetik Diş Kliniği'ne Hoş Geldiniz!

Hemen Arayın 0212 597 21 23

HAKKIMIZDA

HAKKIMIZDA

Hakkımızda


Özel İnci Estetik Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği Dt. Eyüp Gülaçtı ve Dt. Muhammed Arslan tarafından 2013 yılında kurulmuştur. Başlangıçta Arnavutköy ve Çağlayan şubelerinde hizmet veren İnci Estetik Diş Kliniği halkın takdirini kazanarak Esenler ve Gaziosmanpaşa şubeleri ile dördüncü şubeye ulaşmıştır. Kliniklerde genel diş tedavileri yanında uzmanlık gerektiren tedaviler, branş uzmanı hekimlerce uygulanmaktadır.

İnci Diş Estetik; bilimsel, vicdani ve etik ilkelerden asla ödün vermeden, insanlık onuruna saygılı, açık, dürüst, güvenilir ve en yüksek kalitede ağız ve diş sağlığı hizmeti sunmaya kararlıdır. Gelecekte, yaptığı iyi şeylerle anılan, topluma karşı sorumluluğunun bilincinde, diş hekimliği mesleğine katkı sunmak için sürekli kendini geliştirip yenileyen bir kurum olmaya kararlıdır. Hekimleri ve personeli, yaptığı işin insanlık için anlamını, önemini ve kutsallığını her zaman ön planda tutacaktır. Hasta memnuniyetini merkeze alan hizmet anlayışıyla yalnızca ülkemizde değil tüm dünyada referans kabul edilen, saygın bir ağız ve diş sağlığı kliniği olmaya adaydır.

Ağız ve diş sağlığı tedavileri, tüm uzmanlık dallarında, uluslararası standartlara uygunluğu onaylanmış yöntemlerle, her kesimine sunulmaktadır.

Bünyesinde; implantoloji, oral diagnoz, periodontoloji, ortodonti, pedodonti, endodonti, protez, çene cerrahisi, radyoloji, ve acil diş hekimliğini bulunduran İnci Diş Estetik Kliniği, deneyimli personeli ve güler yüzlü hizmet anlayışıyla, hasta memnuniyetini birincil amaç olarak görmektedir.